Środki czystości w kuchni - Color Home - ColorHome

Środki czystości  Znalezionych produktów: 20.

na stronie
3,45 zł

Szczotka typu "zmiotka"  Włosie syntetyczne, długość 6cm. Podstawa drewniana szerokość 4cm. Uchwyt 12cm z możliwością podwieszania. Produkt polski.

Niedostępne
Niedostępne
1,85 zł

Ściereczki domowe 3szt Materiał: wiskoza i poliester Wymiary 1 sztuki: 38cm x 38cm Do stosowania na sucho i mokro. Miękkie, nie rysują czyszczonej powierzchni, pozostawiając ją suchą bez smug i zacieków. Można prać w pralce.   Kolory wysyłane losowo.

Niedostępne
Niedostępne
1,48 zł

Ściereczki domowe 2szt Materiał: wiskoza i poliester Wymiary 1 sztuki: 35cm x 35cm Do stosowania na sucho i mokro. Dzięki lekko chropowatej powierzchni umożliwiają dokładne czyszczenie większych zabrudzeń. Można prać w pralce.   Kolory wysyłane losowo.

Dostępne
3,94 zł

Ścierka domowa 1szt w opakowaniu Materiał: wiskoza i poliester Wymiary 1 sztuki: 60cm x 60cm Do stosowania na sucho i mokro. Duża powierzchnia czyszcząca, zapewnia szerokie zastosowanie tego produktu. Idealna do ścierania kurzu z paneli jak również zmywania podłogi. Można prać w pralce.   Kolory wysyłane losowo.

Dostępne
1,85 zł

Ścierka domowa perforowana 2szt w opakowaniu. Materiał: wiskoza i poliester Wymiary 1 sztuki: 38cm x 38cm Do stosowania na sucho i mokro. Duża chłonność zapewniająca staranne usuwanie mokrych zanieczyszczeń.  Można prać w pralce.   Kolory wysyłane losowo.

Dostępne
1,85 zł

Ściereczki domowe z nadrukiem 2szt w opakowaniu. Materiał: wiskoza i poliester Wymiary 1 sztuki: 40cm x 34cm Do stosowania na sucho i mokro. Duża chłonność zapewniająca staranne usuwanie mokrych zanieczyszczeń.  Można prać w pralce.   Kolory wysyłane losowo.

Dostępne
2,46 zł

Ściereczki domowe - czyściki 3szt w opakowaniu. Materiał: tkanina frotte (dekatyzowana)  Wymiary 1 sztuki: 17cm x 10cm Do stosowania na mokro. Dwustronna warstwa frotte, wypełniona gąbką, zapewnia dużą chłonność. Nie niszczy i nie uszkadza czyszczonej powierzchni, dzięki naturalnej powłoce ściernej tkaniny. Produkt polski Można prać w pralce.   Kolory...

Dostępne
3,50 zł

Praktyczny przepychacz do zlewu kuchennego i łazienkowego. Niewielkie rozmiary pozwalają precyzyjnie umieścić urządzenie pod kranem. Teraz z łatwością oczyścisz swój zlew i udrożnisz odpływ!

Dostępne
8,50 zł

ZESTAW: DESKA + ZAPAS + KIJ 110CM Łatwe sprzątanie? To możliwe! Składany stelaż umożliwiający w prosty sposób wymianę zapasu z mikrofazy. Kij stały 110cm, gwarantujący pewny uchwyt. Wkład z miękkiej, chłonnej mikrofazy do czyszczenia powierzchni mokrych i suchych. Wymiary deski: 40cm c 10,5cm Dostępna w dwóch kolorach: limonka (110cm) i fiksja (120cm).

Dostępne
Pokazuje 1 - 9 z 20 przedmiotów