Środki czystości w kuchni - Color Home - ColorHome

Środki czystości  Znalezionych produktów: 15.

na stronie
4,00 zł

Praktyczny przepychacz do zlewu kuchennego i łazienkowego. Niewielkie rozmiary pozwalają precyzyjnie umieścić urządzenie pod kranem. Teraz z łatwością oczyścisz swój zlew i udrożnisz odpływ!

Dostępne
5,90 zł

ZAPAS SZENIL na deskę o wymiarachi: 40 x 10cm Jeśli Twój dotychczasowy mop nie zmywa idealnie powierzchni, pozostawia smugi i zacieki? To znak, że trzeba wymienić wkład! Nasz zapas jest właśnie dla Ciebie! Miękki, superchłonny do czyszczenia powierzchni mokrych i suchych. Dostępny w kolorach: pomarańczowy, zielony, niebieski W przypadku nie wybrania...

Niedostępne
Niedostępne
17,50 zł

ZESTAW: DESKA + ZAPAS + KIJ TELESKOPOWY 120CM Łatwe sprzątanie? To możliwe! Składany stelaż umożliwiający w prosty sposób wymianę zapasu. Kij teleskopowy 120cm, gwarantujący pewny uchwyt i łatwe dotarcie do najtrudniejszych miejsc. Wkład z miękkiej, chłonnej mikrofazy do czyszczenia powierzchni mokrych i suchych. Wymiary deski: 40cm x 9,5cm Wymiary kija...

Dostępne
5,90 zł

ZAPAS MIKROFIBRA na deskę o wymiarachi: 40 x 10cm Jeśli Twój dotychczasowy mop nie zmywa idealnie powierzchni, pozostawia smugi i zacieki? To znak, że trzeba wymienić wkład! Miękki, superchłonny do czyszczenia powierzchni mokrych i suchych. z paskiem czyszczącym. Dostępny w kolorach: niebieski i zielony W przypadku nie wybrania koloru, wysyłamy losowo.

Dostępne
20,00 zł

W ZESTAWIE: MOP PŁASKI Z KIJEM TELESKOPOWYM 120CM ORAZ DODATKOWO ZAPAS SZENIL Składany stelaż umożliwiający w prosty sposób wymianę zapasu. Kij teleskopowy 120cm, gwarantujący pewny uchwyt i łatwe dotarcie do najtrudniejszych miejsc. Wkład z miękkiej, chłonnej mikrofazy do czyszczenia powierzchni mokrych i suchych. Wymiary deski: 40cm x 9,5cm Wymiary kija...

Dostępne
6,99 zł

Ściereczki domowe z mikrofibry 3 sztuki w opakowaniu. Wymiary 1 sztuki: 40cm x 30cm Gramatura: 185g Do stosowania na sucho i mokro. Duża chłonność zapewniająca staranne usuwanie mokrych zanieczyszczeń.  Można prać w pralce.  

Dostępne
5,90 zł

Ściereczki domowe z mikrofibry 3 sztuki w opakowaniu. Wymiary 1 sztuki: 30cm x 30cm Gramatura: 235g Do stosowania na sucho i mokro. Duża chłonność zapewniająca staranne usuwanie mokrych zanieczyszczeń.  Można prać w pralce.  

Dostępne
7,90 zł

Mata, ociekacz, suszarka do naczyń Wymiary 1 sztuki: 39cm x 50cm Materiał: Mikrofibra Waga: 115g   

Dostępne
5,20 zł

Nasączane mydłem czyściki z wełny stalowej. 10 sztuk w opakowaniu. Idealnie doczyszczają przypalenia i tłuszcz. Gramatura: 80g (opakowanie) Należy przed użyciem zwilżyć wodą.

Dostępne
Pokazuje 1 - 9 z 15 przedmiotów